Hlavní navigace

Přichází Kaspersky Small Office Security v2, sada pro malé firmy

7. 4. 2011

Sdílet

Společnost PCS nabízí novou řadu aplikací pro firemní klientelu, Kaspersky Small Office Security v2.

Sada je podle dodavatele určena pro firmy s méně než 10 zaměstnanci. Její instalace, nastavení a správa má být proto jednoduchá a je zajištěna kompatibilita se stávajícími systémy IT.

„Přibližně polovina vlastníků malých firem používá vlastní systémy pro zabezpečení infrastruktury IT a vzhledem ke složitosti a nákladnosti řešení firemní povahy často volí produkty pro zabezpečení určené pro domácnosti," uvedl Aleš Pikora, ředitel divize DataGuard.

 

Sada Kaspersky Small Office Security v2 zahrnuje:

 

Automatickou ochranu, pracující v reálném čase a neustále aktualizovanou před viry, spywarem a trojskými koni.

Šifrování pro zabezpečení dat v případě ztráty notebooku, krádeže osobního počítače či nechtěného odeslání souborů na nesprávnou adresu.

Automatické aktualizace pro zajištění ochrany obchodně kritických informací před selháním hardwaru a softwaru či lidskými chybami.

Nepřetržité kontroly bez negativního vlivu na výkon počítače a malé, časté aktualizace, které nenaruší pracovní postupy.

Centrální správu z jednoho počítače – umožňuje uživatelům spravovat nastavení a zabezpečení počítačů a serverů v síti pro zajištění ochrany všech počítačů zaměstnanců. Uživatelé mohou rovněž provádět kontroly a zálohování informací.

Správu licencí pro zajištění aktuálnosti zabezpečení počítačů a možnost přidávání dalších licencí v případě růstu společnosti.

Schopnost nastavení pravidel používání internetu, včetně zákazu používání sociálních sítí, her, aplikací a webových stránek.

Správu hesel pro vynucení bezpečného hesla pro přístup k systémům a automatizované přihlašování pro zvýšení produktivity.

IT_PR_2023

 

 

Byl pro vás článek přínosný?