Hlavní navigace

Princ z Persie

 Autor:
V duchu trilogie Piráti z Karibiku vás Walt Disney Pictures a Jerry Bruckheimer Films nyní přenesou do tajemných pouští Persie a provedou dobrodružstvím plným zábavy a akce.
28. 9. 2010

Sdílet

Princ z Persie: Písky času Blu-ray + DVD (Combo Pack)

(Prince Of Persia: The Sands Of Time)

Dobrodružný, USA, 2010

Hrají: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley, Alfred Molina, Steve Toussaint, Toby Kebbell, Richard Coyle, Ronald Pickup, Reece Ritchie

Režie: Mike Newell

Info o filmu (distributor): V duchu trilogie Piráti z Karibiku vás Walt Disney Pictures a Jerry Bruckheimer Films nyní přenesou do tajemných pouští Persie a provedou dobrodružstvím plným zábavy a akce.

V závodě o čas se chudý princ (Jake Gyllenhaal) musí spojit s princeznou znepřátelené země (Gemma Arterton), aby zachránili kouzelnou dýku, která svému majiteli dává moc vrátit čas a ovládnout svět. Film Princ z Persie: Písky času jen hýří neočekávanými zvraty a napětím, při kterém hrdinové často jen o vlásek unikají smrti. Jde o napínavé dobrodružství, z něhož vám bude srdce divoce bít ještě dlouho po skončení závěrečných titulků.

Bonusy:

  • Natáčení Prince z Persie
  • Vynechaná scéna – Hostina: Garsiv ukazuje hlavy

Zvuková verze/formát: 5.1: čeština, angličtina, polština, maďarština, turečtina

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, anglické, polské, maďarské, hebrejské, řecké, bulharské, rumunské, turecké, arabské, srbské, chorvatské, slovinské

Délka: 115 min.

27.9. – půjčovny

6.10. – prodej

Doporučená cena 699 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze

skoleni31_1