Hlavní navigace

Print2PDF 8.0: Nový nástroj pro převod dokumentů do PDF zdarma

Společnost Software602 uvedla nový nástroj pro převod dokumentů do formátu PDF. Podle slov výrobce je aplikace spolehlivá, bezpečná a podporuje i ISO standard PDF/A. Verze pro jednoho uživatele je navíc k dispozici zcela zdarma.
Martin Noska 15. 9. 2008

Sdílet


Společnost Software602 uvedla nový nástroj pro převod dokumentů do formátu PDF. Podle slov výrobce je aplikace spolehlivá, bezpečná a podporuje i ISO standard PDF/A. Verze pro jednoho uživatele je navíc k dispozici zcela zdarma.

Print2PDF 8.0 je dostupný ve třech edicích, které vycházejí vstříc požadavkům domácích i firemních uživatelů.

Free Edition je bezplatný nástroj pro plnohodnotný převod souborů do PDF formátu. Neobsahuje serverové funkce, nepodporuje elektronický podpis a normu PDF/A. Výsledný PDF soubor je opatřen informační "patičkou". Je vhodný především pro domácí uživatele.

Standard Edition nemá žádná omezení a tudíž umožňuje vytvářet elektronické archivy podle ISO normy PDF/A, podporuje elektronický podpis a disponuje řadou profesionálních funkcí, které odpovídají potřebám všech typů firem a organizací.

Premium Edition je určená především středním a velkým firmám, kterým navíc přináší automatický převod ze složek a e-mailových schránek, možnost spolehlivého provozu jako Služba Windows nebo webová služba.

Hlavní novinky Print2PDF 8.0 jsou:
  • Jednouživatelská verze zdarma
  • Rozšířená podpora převodu do ISO formátů PDF/A (PDF/A - 1a) a nově do PDF/X
  • Vícejazyčné uživatelské prostředí
  • Přímá integrace do MS Office 2007 a podpora EML souborů
  • Možnost vkládat libovolné soubory jako přílohu přímo do PDF souboru
  • Integrace s webovou službou prostřednictvím webové aplikace nebo pomocí SOAP
  • Výrazně vylepšená stabilita a efektivnější kontrola nad konverzními procesy
Nástroj Print2PDF 8.0 je k dispozici ke stažení ze stránek společnosti Software602, instalační soubor má velikost 17,9 MB a tímto způsobem získáte 30 denní zkušební verzi se všemi funkcemi, která nevyžaduje registraci. Tuto verzi můžete instalovat na klientské stanice i jako server. Po uplynutí zkušební doby máte na výběr, zda chcete aplikaci dále provozovat v bezplatném režimu, či zda produkt aktivujete pomocí zakoupených licencí.


Možnosti konvertování v nástroji Print2PDF.