Hlavní navigace

Případ číslo 39

22. 3. 2010

Sdílet

 Autor:
Hlavní role v mysteriózním thrilleru připadla držitelce Oscara Renée Zellweger, která jako sociální pracovnice řeší podivný a znepokojivý případ Lillith Sullivanové.

Případ číslo 39 / Case 39 / 2009

Thriller, USA/Kanada

Hrají: Renée Zellweger, Bradley Cooper

Režie: Christian Alvart

Případ, který se raději neměl otvírat.

Info o filmu (distributor): Hlavní role v mysteriózním thrilleru připadla držitelce Oscara Renée Zellweger, která jako sociální pracovnice řeší podivný a znepokojivý případ Lillith Sullivanové. Ve snaze pomoci nabídne Emily (Zellweger) děvčátku se záhadnou minulostí útočiště u sebe doma. Tím se ovšem její dosavadní život mění v děsivou noční můru, která pro ni může mít fatální následky. Závěr děsivého hororu plného překvapivých zvratů přináší šokující a zlověstné rozuzlení. V Případu číslo 39 se objevil také Bradley Cooper (Pařba ve Vegas).

Bonusy:
Případ č. 39: Případ „Zlo“
Nové dimenze hrůzy
Ve vosím hnízdě
Hra s ohněm
Vynechané scény

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (5.1 DTS HD-MA), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), turečtina (Dolby Digital 5.1), ruština (Dolby Digital 5.1)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, anglické, slovenské, polské, bulharské, maďarské, rumunské, islandské, turecké, chorvatské, řecké, hebrejské, srbské, portugalské, slovinské, arabské, estonské, litevské, lotyšské, ruské, ukrajinské

Délka: 109 min.

8.3.– videopůjčovny
17.3. – prodej

Doporučená cena 799 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze