Hlavní navigace

Privátní filtr monitoru pro bezpečnou práci

5. 9. 2019

Sdílet

 Autor: Natec
Natec Owl je nenápadná fólie pro obrazovku počítače nebo notebooku, která chrání důvěrné informace před nežádoucími pohledy z okolí

Natec Owl na první pohled připomíná obyčejnou ochrannou fólii, ale ve skutečnosti obsahuje inovativní technologii mikro-žaluzie skládající se z 10 vrstev. Speciální fólie poskytuje jasný pohled zepředu a znemožňuje pohled z boku. Již při mírném úhlu je obraz ztmavený a zkreslený tak, aby zabránil četbě údajů a od 30° se obrazovka stává zcela černou. 

Natec

Privátní filtr Natec Owl chrání nejen důvěrné údaje, ale i zrak. Obrazovky vyzařují škodlivé záření, které při dlouhodobé expozici způsobuje nejen únavu očí, ale může zrak i poškodit. Filtr omezuje pronikání škodlivého záření a antireflexní vlastnosti snižují únavu očí. Natec Owl je vyroben z odolného materiálu, který navíc chrání obrazovku před nečistotami, poškrábáním a také snižuje zanechávání otisků prstů. Důležitou vlastností je, že filtr zachovává dotykové funkce displeje.

Jednoduchá a rychlá instalace

Natec Owl lze nainstalovat dvěma způsoby v závislosti na preferencích. Každý ze způsobů instalace je velmi jednoduchý a zabere jen chvíli. Prvním z nich je instalace pomocí průhledných držáků přilepených k rámu monitoru, díky kterým je možno kdykoliv jednoduchým a rychlým způsobem filtr nasadit nebo sundat. Tento způsob je vhodný, pokud chcete občas sdílet obsah zobrazený na obrazovce přísedícím. Druhý, diskrétnější způsob, je instalace natrvalo pomocí transparentních oboustranných pásek přilepených přímo na obrazovku.

Cloud22

Dostupnost a cena

Privátní filtr Natec Owl je dostupný v pěti rozměrech (14", 15,6", 21,5", 23,8", 24") za doporučenou koncovou cenu od 672 Kč včetně DPH pro 14".