Hlavní navigace

Prodej skládacího Samsungu Galaxy Fold se odkládá kvůli problémům s displejem

 Autor: olly @stock.adobe.com
Slavnostní prodej revolučního ohebného Samsungu Galaxy Fold měl být zahájen již 26. 4. Kvůli negativním ohlasům prvních recenzentů se však prodej odkládá na neurčito.

Sdílet

Revoluce se odkládá na neurčito. Společnost Samsung oznámila, že její revoluční ohebný model Samsung Galaxy Fold nebude uveden do prodeje 26. 4. 2019, jak původně inzerovala. Na vině jsou problémy s displejem, které hlásí recenzenti.

Samsung ve svém prohlášení píše, že potřebuje čas na vyhodnocení zpětné vazby, provedení interních testů a vylepšení zařízení. Co se týče konkrétního data uvedení, výrobce neurčitě uvedl, že přesné datum oznámí v následujících týdnech.

Hlášené problémy s ohebným telefonem přitom nejsou žádné maličkosti. Několik recenzentů uvedlo, že jejich zařízení měla vadný displej, který po jednom či dvou dnech používání buď přestal fungovat, nebo vykazoval obrazové vady.

Jiní zase začali mít problémy ve chvíli, kdy neúmyslně odstranili ochrannou fólii. Samsung slibuje, že učiní opatření ke zvýšení spolehlivosti displeje a zároveň zákazníky důrazněji upozorní na to, aby speciální fólii z displeje nesundávali.