Hlavní navigace

Produktová řada AVG pro rok 2013

13. 9. 2012

Sdílet

 Autor: © farsh - Fotolia.com
Výrobce antivirového softwaru AVG Technologies představil svou produktovou řadu pro rok 2013. Jaké jsou novinky?

Aktualizace obsahuje nové verze AVG neplacených i placených produktů, které obsahují vylepšené uživatelské rozhraní s podporou dotykového ovládání. Řada produktů nabízí také další vylepšení k již existující AVG ochraně a optimalizaci výkonu.

Produktová řada AVG 2012 nastolila vysokou úroveň dosažením kvalitních výsledků v nezávislých benchmarkových testech, např. AV-Test.org, v nichž AVG Internet Security 2012 a AVG AntiVirus

AVG 2013

FREE 2012 získaly 5,5 bodů ze šesti možných za reprezentativní sadu malwaru odhalenou ve zkušební době květen a červen 2012.

Z těchto úspěchů vychází i AVG Internet Security 2013, obsahuje totiž vícevrstvou ochranu, která využívá antivir založený na podpisech, heuristice, polymorfní detekci a behaviorálně založenou det

ekci hrozeb společně s integrovaným firewallem a AVG LinkScanner pro úplnou pohodu při surfování, nákupech online a internetovém bankovnictví.

 

Produktová řada AVG 2013 se skládá z nástrojů AVG AntiVirus FREE, AVG AntiVirus, AVG Internet Security, AVG Family Safety a je doplněna o produkty pro ochranu mobilních přístrojů - AVG AntiVirus FREE pro Android, AVG AntiVirus Pro pro Android a AVG Family Safety produkty pro iOS a Windows Phone.

 

webcast

Seznam novinek pro AVG 2013

  • Nové uživatelské rozhraní, které podporuje i zařízení s dotykovými obrazovkami, je dle společnosti založeno na zpětné vazbě uživatelů, nabízí snazší navigaci a přístup k jednotlivým nastavením.
  • Doba potřebná na nastartování systému se snižuje o 26 %, o 36 % se zrychlil skenovací čas. Uživatelské rozhraní se načítá o více než 200 % rychleji. (Dennis Technology Labs, srpen 2012)
  • Technologie zvyšující detekci a snižující riziko planého poplachu
  • Jednodušší instalace díky nové uvítací obrazovce
  • Zjednodušený firewall tak, aby bylo snadnější chránit soukromí a identitu a personalizovat nastavení
  • AVG Internet Security 2013 přichází s integrovaným ochranným firewallem, AVG LinkScanner, AVG Anti-Spam, Anti-Spyware a technologií ochraňující před hackery při připojování na Wi-Fi.

 

Zdroj: TZ AVG

Byl pro vás článek přínosný?