Hlavní navigace

Produkty Acer jsou připraveny na Windows 10

 Autor: Acer
Acer oznamuje, že všechny její produkty s Windows uvedené v roce 2015 a aktuálně nabízené s Windows 7 a Windows 8.1 podporují bezplatný upgrade na Windows 10, který bude k dispozici 29. července 2015.
Radek Kubeš 16. 7. 2015

Sdílet

 

„Rozličná škála produktů společnosti Acer navržených pro Windows 10 nabídne našim zákazníkům vyšší přidanou hodnotu,“ řekl Vít Urban, marketingový manažer Acer Česká republika. „Jsme přesvědčeni, že uživatelé, kteří již zakoupili nebo se chystají si pořídit v roce 2015 počítač Acer s Windows, ocení hladký přechod na systém Windows 10.”

Certifikace Skype pro byznys

Acer získal u svých notebooků pro firmy i běžné uživatele certifikaci Skype pro byznys, a to díky vyladěnému a navzájem spolupracujícímu i optimalizovanému zvukovému i vizuálnímu zážitku při komunikaci. Zařízení s certifikací Skype prošla náročným certifikačním procesem, aby byla zjištěna bezproblémová hlasová komunikace bez zpoždění a prodlev. Zvuk je věrně reprodukován, a video je také realistické a přesné.

acer

Notebooky Acer s technologií Acer Purified.Voice prokázaly v laboratorních testech v porovnání s modely bez certifikace Skype díky potlačení okolního hluku zlepšení přesnosti řeči až 1,5×. 

„Společnost Acer učinila významné investice, aby přinesla svým zákazníkům výjimečný zážitek z celého svého produktového portfolia. Díky některým fantastickým optimalizacím zvuku a hlasu je spolupráce s inteligentní osobní asistentkou Cortana skvělá a vše funguje neuvěřitelně dobře,“ řekl Peter Han, viceprezident celosvětového OEM marketingu společnosti Microsoft. 

Touchpady Precision pro hladké ovládání dotyky

Společnost Acer široce implementovala Touchpady Precision (PTP) jak do firemních, tak uživatelských notebooků. To umožňuje jednotné ovládání Windows prostřednictvím touchpadu i dotykového displeje díky podpoře multidotykových gest a stejnému chování touchpadu jako dotykového displeje. Vyšší přesnosti bylo dosaženo pomocí hardwaru s vyšším rozlišením a vestavěné detekci položené dlaně. Všechny tyto funkce jsou k dispozici ihned po vybalení notebooku z krabice, bez dalších ovladačů. Vše nastavíte prostřednictvím ovládacího panelu v systému Windows.