Hlavní navigace

Profesionální fotoaparát Olympus OM-D E-M1

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent za odolné tělo s kompaktními rozměry a nízkou hmotností.
Ondřej Hergesell 7. 12. 2014

Sdílet

Profesionální fotoaparát s výměnnými objektivy Olympus OM-D E-M1 je vlajkovou lodí řady OM-D. Alternativa jakékoli APS-C digitální zrcadlovky ve velmi kompaktním těle dokáže fungovat i za velmi náročných povětrnostních podmínek. Hořčíkovému tělu fotoaparátu s hmotností 497 gramů nevadí déšť, prach ani mráz. I díky tomu se Olympus OM-D E-M1 hodí prakticky ke všem fotografickým žánrům včetně extrémních.

Olympus OM-D E-M1

Nejen profesionální fotografové ocení unikátní pětiosý elektromagnetický stabilizátor, superrychlé zaostřování FAST AF, velký obrazový snímač, výměnné objektivy, dálkové Wi-Fi ovládání fotoaparátu mobilem, přímé propojení přístroje s počítačem (s možností kompletního ovládání), hledáček s vysokým rozlišením a zorným polem větším než u Full framových zrcadlovek, i výklopný dotykový displej s více než milionem pixelů.

Na těle fotoaparátu se nachází osm tlačítek s možností uživatelského přiřazení funkcí. V nabídce jsou všechny známé expoziční režimy – od plně manuálních přes poloautomatické až po řadu automatických, kam patří i umělecké filtry, scénické režimy nebo fotokoláže.

Cena: 35 999 Kč

www.olympus.cz