Hlavní navigace

Profesionální herní myš s individuálním nastavením tvaru

 Autor: Genesis
Genesis Xenon 750 je profesionální myš, která se rychle stane oblíbeným společníkem při hraní počítačových her
Radek Kubeš 17. 5. 2018

Sdílet

Pokročilý software, RGB podsvícení, prvotřídní senzor, programovatelná tlačítka a možnost nastavit a individualizovat vlastní tvar myši, to jsou jen některé z mnoha funkcí, které tento „hlodavec“ nabízí. 

Genesis

Tato herní myš je vybavena senzorem PMW 3330 od firmy Pixart. Rozlišení může být nastaveno v rozmezí 100 až 10 200 DPI bez jakékoli další interpolace a myš lze naprogramovat na šest oblíbených úrovní citlivosti v krocích po 100 DPI. Myš je vybavena vnitřní pamětí a součástí dodávky je i pokročilý ovládací software, který nabízí mnoho možností individualizace. Hráči počítačových her tak mohou měnit nastavení myši a ukládat jednotlivé profily, vytvářet makra a programovat vlastní kombinace tlačítek.

Individuální nastavení tvaru myši

Při navrhování myši Xenon 750 se značka Genesis držela zásady, že chce poskytnout hráčům maximální šíři možností, jak nastavit myš podle individuálních potřeb a představ. Proto jsou v balení dodávány další boční panely myši, které umožňují upravit a individualizovat ergonomii podle vlastních preferencí. Výměna bočnic je díky silným magnetům jednoduchá a magnety spolehlivě bočnice drží během náročného používání.

Silné parametry

Maximální rychlost zpracování snímků dosahuje 8 000 FPS a maximální akcelerace je 30 G. Rychlost odezvy je 1 000 Hz (lze přenastavit). Myš je také velice lehká, pouhých 92 gramů. Hráč tak získá spolehlivou a silnou zbraň pro svá budoucí vítězství.

Xenon 750 je vybaven softwarem, který nejen umožňuje nastavit funkce nebo editovat profily a makra pro jednotlivá tlačítka, ale také nabízí volbu RGB podsvícení a nastavení mnoha režimů včetně přidělení barev.

Hráčské vybavení musí být odolné. Xenon 750 nabízí několik řešení, která podporují odolnost a výdrž. Jsou to především odolné komponenty a použitý materiál, kvalitní pojezdy, nylonový obtočený kabel s délkou 180 cm a především spínače OMRON s životností 10 milionů kliknutí.

Cena a dostupnost

Myš Genesis Xenon 750 je k dostání za doporučenou koncovou cenu 889 Kč