Hlavní navigace

Progress představuje LoadMaster 360, novou výkonnou platformu pro nasazení, provoz a řešení problémů s aplikacemi a infrastrukturou pro doručování

30. 10. 2023

Sdílet

 Autor: Progress
Nová platforma SaaS umožňuje IT týmům předcházet výpadkům aplikací díky informacím v reálném čase a lepší spolupráci napříč týmy – to vše prostřednictvím jednotného, intuitivního rozhraní.

Společnost Progress, důvěryhodný dodavatel softwaru pro vývoj aplikací a infrastruktury, uvádí nový Progress LoadMaster 360, cloudovou platformu pro doručování aplikací. Firmám poskytuje jednotné prostředí pro nasazení, provoz a řešení problémů s aplikacemi a infrastrukturou pro doručování. Díky konsolidaci všech dat na jednom místě mají zákazníci Progress Kemp LoadMaster k dispozici nový výkonný nástroj, který jim umožní snížit prostoje a zajistit bezproblémový provoz aplikací.

Firmy se snaží zajistit IT týmům nástroje, které potřebují k zabezpečení spolehlivosti infrastruktury pro doručování aplikací. Různé aplikace a cloudy, které organizace provozují, často přicházejí s nástroji, jako jsou např. load balancery, což může vést k vytváření izolovaných systémů. To způsobuje přehlédnutí výstrah, neefektivní komunikaci mezi týmy a zpoždění při řešení kritických problémů. Podle nedávného výzkumu Uptime Institute má více než 60 % výpadků za následek celkové ztráty ve výši nejméně 100 000 USD, což zvyšuje význam load balancingu jako prostředku pro zajištění výkonu a spolehlivosti aplikací.

Prostřednictvím nové platformy LoadMaster 360 poskytuje společnost Progress stávajícím i novým zákazníkům loadbalanceru Kemp LoadMasteru jednotný zdroj informací, čímž eliminuje riziko výpadků způsobených komplexností doručování aplikací a nesourodostí dat.

Konsolidované informace založené na kontextu, zefektivnění pracovních postupů a nová úroveň správy provozních problémů jim umožňují předcházet výpadkům, zvyšovat provozní efektivitu aplikací a přinášet firmě větší hodnotu.

LoadMaster 360 přináší:

CS24

  • Intuitivní a moderní prostředí – Optimalizujte své pracovní postupy pomocí moderního uživatelského rozhraní, které nabízí vizuálně atraktivní funkce pro tvorbu datových modelů.
  • Správa incidentů – Zvládněte případné problémy prostřednictvím důležitých výstrah v souvislostech, které umožňují včasnou reakci. Nechte si zasílat externí upozornění, abyste se o kritických problémech dozvěděli hned, jak nastanou.
  • Správa životního cyklu certifikátů – Získejte přehled o svém stavu certifikátů a předcházejte výpadkům díky upozorněním na končící platnost certifikátů.
  • Analýza aplikací a telemetrie – Přístup ke komplexním dashboardům a individuálním reportům pro sledování výkonu, stavu a zabezpečení aplikací.

„Ve světě aplikací je provozuschopnost měnou úspěchu,“ řekl Sundar Subramanian, EVP & General Manager, Infrastructure Management, Progress. „Zjednodušením poskytování aplikací LoadMaster 360 umožňujeme organizacím efektivně bojovat s rizikem výpadků a udržet si náskok v rychle se vyvíjejícím digitálním prostředí. LoadMaster 360 je investicí do budoucnosti.“

Platforma pro doručování aplikací LoadMaster 360 vyžaduje Progress Kemp LoadMaster, nejlépe hodnocený load balancer (ADC) na všech významných webech s recenzemi produktů třetích stran, včetně Gartner Peer Insights.

Byl pro vás článek přínosný?