Hlavní navigace

TIP: Propojte si Outlook s Facebookem a Windows Live Messengerem

27. 7. 2010

Sdílet

Konektor pro sociální sítě je nově dostupný i pro starší verze Outlooku.

Microsoft uvolnil ke stažení konektor aplikace Outlook pro Facebook a Windows Live Messenger. Doplňek, který byl zatím k dispozici jen pro sítě LinkedIn a MySpace, uživatelům umožňuje propojit své kontakty v Outlooku s přáteli či známými na sociálních sítích a přímo z prostředí e-mailového klienta sledovat novinky z jejich okolí. Doplněk je nově k dispozici i uživatelům starších verzí Microsoft Outlook 2003 a 2007.

soutez_casestudy

Podstatou konektoru je propojení osob, se kterými si dopisujete prostřednictvím aplikace Outlook, s jejich profily na sociálních sítích. Uživatelé tak mohou přímo vedle svých e-mailů sledovat aktivity svých přátel a známých včetně jejich fotografií. Přímo z prostředí Outlooku mohou také svou sociální síť rozšiřovat a kliknutím na jméno kontaktu pak zobrazit rychlý přehled aktivit dané osoby v sociální síti, její poslední e-mailové konverzace, společné schůzky a přílohy přijaté od této osoby.

Pro uživatele verzí Microsoft Outlook 2003 a 2007 je konektor k dispozici ke stažení na adrese http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=b638cc14-11e5-448a-b5a6-4f553ce81b94&displaylang=en. Uživatelé nejnovější verze Microsoft Outlook 2010 získají konektor prostřednictvím služby Microsoft Update.

Byl pro vás článek přínosný?