Hlavní navigace

Prostorové reproduktory Logitech Z506

20. 7. 2010

Sdílet

 Autor:
Logitech nabízí nové reproduktory Z506 systému 5.1, které neudělají díru do rozpočtu.

Společnost Logitech představila další model reproduktorů s prostorovým zvukem Logitech Surround Sound Speakers Z506, která má v sestavě 5.1 zprostředkovat „vynikající zvuk při poslechu hudby, sledování filmů i hraní her“. Tento reproduktorový systém uživateli rovněž připojit ho v podstatě k jakémukoli zábavnímu zařízení, včetně počítače, konzol PLAYSTATION 3, Xbox 360, Wii, iPod nebo k video a hudebním přehrávačům a to hlavně přes 3,5mm audio konektor.

Pro snadnější nastavení reproduktorového systému Logitech Surround Sound Speakers Z506 jsou všechny kabely barevně odlišené a jako součást příslušenství systém obsahuje kabel pro připojení zvukové karty a hudebních přehrávačů. Pro hráče je zase k dispozici kabel RCA, kterým mohou reproduktory Z506 připojit přímo k herní konzoli. Reproduktory Logitech Surround Sound Speakers Z506 je navíc možné připojit ke dvěma zařízením zároveň — například k herní konzole a k digitálnímu hudebnímu přehrávači.

Soustava reproduktorů Logitech má výkon (RMS) 75 wattů, nízko umístěný subwoofer podbarvuje zvuk hlubokými basy, ty lze navíc nastavit zvlášť. A pokud nikoho v domě nechcete rušit, prostorová reprosoustava Logitech Surround Sound Speakers Z506 má pro takový případ sluchátkový jack pro soukromý a noční poslech.

Reproduktory Logitech Surround Sound Speakers Z506 budou na evropském trhu k dostání začátkem srpna. V České republice se budou prodávat za doporučenou cenu 2890 korun.

Logitech Z506