Hlavní navigace

První 3D demo kanál na NETBOX TV

23. 6. 2010

Sdílet

 Autor:
Společnost SMART Comp. zpřístupnil zákazníkům NETBOX Televize první demo 3D kanál.

Podle vlastních slov se tak firma se tak rozhodla přispět k popularizaci momentálně nejdiskutovanější technologické novinky na trhu. Do základní nabídky NETBOX Televize zařadila první demo 3D kanál, který obsahuje krátké spoty ze sportu, kultury, přírody, volného času atd. Další kanály budou následovat.

„Motivací pro rozšíření naší televizní nabídky o demo 3D kanál bylo umožnit našim zákazníkům vyzkoušet si vlastnosti a efekt 3D v momentě, kdy jsou na trhu stále dostupnější 3D televize. V současné době není snadné získat jiný obsah než demo 3D, čemuž bude doufám již brzy jinak. Tímto krokem chceme jako první IPTV operátor v ČR demonstrovat, že naše stávající infrastruktura je technicky připravena divákům zpřístupnit i 3D obsah,“ řekl Jiří Kučík, vedoucí technického oddělení.

Pro sledování 3D TV je zapotřebí mít 3D televizi a HD set-top box Motorola VIP1910, který společnost svým zákazníkům poskytuje.

Společnost SMART Comp. je provozovatelem telekomunikační optické sítě NETBOX ve městech Brno, Praha, Jihlava, Havlíčkův Brod, Olomouc, Zlín a Opava. Tato optická síť nabízí rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s bez omezení stažených dat.