Hlavní navigace

První certifikovaná média LightScribe 8x DVD+R DL

12. 12. 2008

Sdílet

Celý 8,5GB jednostranný disk lze při osmirychlostním vypalování, nejvyšší záznamové rychlosti na trhu, zaplnit během 15 minut. Média jsou k dostání v krabičkovém balení za cenu 49 Kč za kus.

soutez_casestudy

Verbatim jako první výrobce na světě představil disky LightScribe 8X DVD+R Double Layer (DL). Celý 8,5GB jednostranný disk lze při osmirychlostním vypalování, nejvyšší záznamové rychlosti na trhu, zaplnit během 15 minut. Média jsou k dostání v krabičkovém balení za cenu 49 Kč za kus (RRP).
Nová dvouvrstvá certifikovaná LightScribe média od Verbatimu jsou plně kompatibilní s vypalovacími a kopírovacími mechanikami s technologií LightScribe i nejnovějším softwarem od společnosti Hewlett-Packard (HP). Disky jsou na jedné straně graficky popisovány technologií LightScribe Media Version 1.2, která přináší vyšší kontrast pro fotografie, grafiku, obrázky i text. Doba potisku krátkého textu v hvězdicovitém uspořádání činí tři minuty a potisk celé plochy trvá 20 minut. Nové DVD+R DL disky od Verbatimu přinášejí potisk „LightScribe direct-to-disc“ a jejich použití nevyžaduje žádné aktualizace softwaru či firmwaru.Větší úložný prostor vyžadovaný digitálním obsahem – zejména HD videem – ale také množství internetového obsahu jsou hlavními důvody, proč jsou nutné stále větší kapacity. Se dvěma záznamovými vrstvami na jedné straně nová media Verbatim LightScribe 8X DVD+R DL téměř zdvojnásobují úložnou kapacitu DVD z 4,7 GB na 8,5 GB. Vyšší kapacita umožní podnikům, tvůrcům obsahu a spotřebitelům uložit až 3,5 hodiny videozáznamů v DVD kvalitě nebo okolo jedné hodiny HD Videa.

- - David Zajíc

Byl pro vás článek přínosný?