Hlavní navigace

První modely Toshiba Satellite Pro A30-C

29. 12. 2016

Sdílet

 Autor: Toshiba
Profesionální 13“ notebook v odolném magneziovém šasi s plnou konektivitou

Toshiba představila na našem trhu první modely notebooku Satellite Pro A30-C, který kombinuje profesionální užitné vlastnosti, vysokou odolnost, nízkou hmotnost a nadstandardní záruky. Model Satellite Pro A30 ocení především uživatelé, kteří jsou často na cestách a potřebují spolehlivý notebook, který je připraven na vytížení v režimu 24/7 a nabízí kompletní sadu portů v plné velikosti pro připojení k jakémukoli zařízení či prezentačnímu displeji.

 Toshiba

Koncept modelu Satellite Pro A30-C vychází z u nás nedávno představeného notebooku Portégé A30-C. Bytelné a díky použité hořčíkové slitině lehké šasi dobře chrání vestavěné komponenty. Matný a dobře viditelný displej s úhlopříčkou 13“ a rozlišením HD nebo Full HD umožňuje snadnou práci v terénu a hardware založený na procesorech 6. generace Intel Core i3 nebo i5 s podporou operační paměti 4 nebo 8 GB zajistí dostatečný výkon pro rychlou práci, kterou dále usnadňuje přesná a tichá klávesnice odolná proti polití. Konektivita zahrnuje mimo jiné 3 porty USB 3.0, grafické rozhraní HDMI i VGA, síťový konektor RJ-45 i možnost zabezpečeného bezdrátového přenosu obrazu do prezentačního displeje pomocí Intel WiDi Pro.

Cloud22

Firmám se specifickými potřebami vychází Toshiba vstříc tím, že nabízí možnost individuální konfigurace B2B přístrojů již od 5 kusů. Objednávku notebooků na míru je možné zadat společnosti Toshiba prostřednictvím některého z autorizovaných distributorů.

Na našem trhu jsou nyní k dispozici první čtyři konfigurace Stellite Pro A30-C. Všechny jsou založeny na procesorech 6. generace Intel Core i3 nebo i5, integrované grafice Intel HD Graphics 520 a displeji s rozlišením HD nebo Full HD. K dispozici jsou konfigurace s klasickým pevným diskem s kapacitou 500 GB nebo rychlejším SSD o velikosti 128 GB.