Hlavní navigace

QNAP TS-x28A pro kompletní digitální prostředí v domácnostech

9. 2. 2018

Sdílet

 Autor: QNAP
Řada TS-x28A poskytuje kompletní funkce pro ukládání, sdílení a vysílání multimédií a všechny možnosti ochrany souborů a dat

Řada TS-x28A disponuje čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1295 1,4 GHz s 1 GB RAM, který poskytuje dostatečný výkon pro domácí potřeby v oblasti ukládání multimédií a dat. Řada TS-x28A je dodávána s QTS 4.3.4, nejnovější verzí oceněného operačního systému společnosti QNAP. QTS 4.3.4 přináší vylepšené funkce snímků s nižšími požadavky na hardwarové zdroje a díky tomu může NAS s pamětí 1 GB RAM využívat výhody ochrany pomocí snímků. Uživatelé řady TS-x28A budou moci využívat tyto pokročilé funkce ochrany dat společně s dalšími skvělými aplikacemi pro multimédia, sdílení, zálohování a ukládání dat za atraktivní cenu. 

QNAP

NAS řady TS-x28A je vybaven operačním systémem QTS, který nabízí výkonné a užitečné funkce, jako je ukládání souborů, sdílení, zálohování, synchronizace a ochrana dat. Řadu TS-x28A mohou využívat uživatelé systémů Windows, macOS i Linux jako platformu pro ukládání souborů a sdílet soubory s uživateli mimo NAS pomocí odkazů pro sdílení. Qsync může automaticky synchronizovat soubory v různých zařízeních pro sdílení a spolupráci a Hybrid Backup Sync poskytuje kompletní víceúrovňové řešení pro zálohování souborů. Funkce snímků, nově dostupná pro základní modely, zaznamenává stav NAS v daném časovém okamžiku, díky čemuž uživatelé mohou rychle obnovit soubory a data zpět do tohoto stavu v případě nechtěné úpravy/odstranění, ztráty dat nebo útoků malware.

Mezi univerzální multimediální prvky řady TS-x28A patří podpora 360stupňových fotografií a videí, zatímco QVHelper pomáhá při vysílání multimediálních souborů do stolních přehrávačů médií. K dispozici je také řada mobilních doprovodných aplikací, abyste NAS řady TS-x28A mohli využívat co nejefektivněji. Například Qphoto je aplikace, která vám umožňuje pořizovat fotografie a videa a ukládat je přímo do zařízení TS-x28A.

Cloud22

Dostupnost

Řada TS-x28A bude k dostání v brzké době.