Hlavní navigace

Řada herního příslušenství Genius GX Gaming se rozrostla o novou klávesnici a myš

2. 7. 2012

Sdílet

 Autor: Genius
Nový hlodavec Maurus z herní řady GX Gaming cílí na hráče FPS stříleček, kterým nabídne velké množství funkcí a tlačítek, zatímco klávesnice Imperator je dle slov výrobce určena hráčům MMORPG/RTS strategií.

Myš Maurus umožňuje nastavit rozsah rozlišení od 450 do 3500 dpi, což zaručuje úplnou kontrolu pohybu. Senzor pro ovládání rychlosti myši je součástí vnitřní paměti myši a nabízí odezvu 1 ms. Přenos signálu zajišťuje pletený kabel s pozlaceným USB konektorem. Maurus také obsahuje uživatelské rozhraní Scorpion, pomocí nějž si hráč může naprogramovat tlačítko pro bleskové využití makra. Scorpion také umožňuje přístup k nastavení jednotlivých tlačítek a dalšímu pokročilému nastavení. Myš disponuje ergonomickým designem s protiskluzovou pogumovanou vrstvou.

Maurus

Hlavní výhodou herní klávesnice Imperator je množství snadno dosažitelných příkazů pomocí šesti postranních programovatelných kláves pro přiřazení až 18 různých maker. Klávesnice je rozdělena do několika bloků a nabídne profilové klávesy pro různé nastavení klávesnice, integrovaný čip proti zahlcení příkazy a herní režim, který deaktivuje Windows klávesu. Hlavní blok je pokryt písmeny v klasickém rozložení a slouží k základnímu psaní textů. Vedlejší numerický blok je určen pro snadné psaní číslic. Pro další ovládání slouží navigační klávesy. Klávesnice nabízí sadu sedmi tlačítek určených pro snadnou obsluhu multimédií, šest makro kláves a tři profilové klávesy. K počítači se klávesnice připojuje pomocí USB rozhraní.

soutez_casestudy

Zdroj: TZ Genius

Byl pro vás článek přínosný?