Hlavní navigace

Razer Phone 2 míří na český trh

 Autor: RAZER
Razer Phone 2, výkonný smartphone pro mobilní hraní, je nově dostupný u tuzemských prodejců
Radek Kubeš 14. 12. 2018

Sdílet

Razer Phone 2 nabízí až o 30 procent vyšší výkon než jeho předchůdce, za což vděčí kombinaci nejnovějších komponent a propracovanému systému chlazení. Čipset Qualcomm 845 Snapdragon s grafickou jednotkou Adreno 630 si poradí i s nejnáročnějšími aplikacemi a jeho výkon ještě umocňuje chladicí systém Razeru s odpařovací komorou. Odpařovací komora disponuje větší plochou pro odvod tepla, což ve výsledku umožňuje dlouhodobě udržovat vysoké frekvence při nižších teplotách a vyšším výkonu.

RAZER

Razer Phone 2 zlepšuje záznam obrazu použitím nové duální sestavy kamer s 12MP širokoúhlými čočkami s optickou stabilizací obrazu (OIS) a 12MP telefotografickými čočkami s 2násobným zoomem. V přední části přístroje se nachází 8MP kamera s podporou video streamování v rozlišení Full HD.

Aplikace kamery v Razer Phone 2 má nové uživatelské rozhraní, jehož prostřednictvím lze zařízení snadno ovládat jednou rukou v režimu na výšku i na šířku. Razer hodlá i do budoucna vydávat aktualizace svého softwaru, aby využíval všechna nejnovější vylepšení na poli záznamu obrazu.

Razer Phone 2 využívá technologii Razer Chroma, nejoblíbenější systém RGB podsvícení v herní komunitě. Na zadní straně telefonu se nachází logo Razeru s trojhlavým hadem, které září 16,8 miliony barev a předává různá oznámení aplikací (například na komentáře na Facebooku či zprávy přes WhatsApp). Razer Chroma navíc umožňuje různé speciální světelné efekty, jako jsou statické osvětlení, rotování spektra či dýchání.

Razer Phone 2 nyní podporuje bezdrátové nabíjení, které probíhá přes nový skleněný zadní kryt. Dáváte-li přednost kabelu USB-C, Qualcomm QuickCharge 4+ umožňuje uživatelům nabít telefon z nuly na 50 procent během pouhých 30 minut. Razer Phone se může navíc pochlubit stupněm odolnosti vůči vodě a prachu IP67.

Na rozdíl od konkurenčních telefonů je 5.7“ IGZO displej UltraMotion modelu Razer Phone 2 i nadále jediným na trhu, který se může pochlubit 120Hz obnovovací frekvencí i 120Hz snímáním dotyků. Nový displej je o 50 procent jasnější než ten, který měl první Razer Phone.

Razer Phone 2 je vybavený baterií s kapacitou 4 000 mAh. Zatímco předchůdci v testech vystačila baterie na 10 hodin používání při obnovovací frekvenci displeje 90 Hz, Razer Phone 2 je optimalizovaný taktéž na 10 hodin, ovšem při 120 Hz.

Dostupnost a cena

Razer Phone 2 bude dostupný v černém barevném provedení za doporučenou cenu 21 999 Kč.