Hlavní navigace

Reproduktor Logitech UE je vybaven funkcí AirPlay

27. 3. 2012

Sdílet

 Autor: Logitech
Audio systém nabízí snadné streamování hudby z iTunes i přenos ze zařízení iPhone, iPad a iPod Touch.

Novinka, prodávaná pod plným označením Logitech UE Air Speaker využívá funkci AirPlay od společnosti Apple. K dispozici je tak možnost streamování nekomprimovaných hudebních souborů ze služby iTunes, případně z přístrojů Apple (iPhone, iPad a iPod Touch), které jsou připojeny k domácí Wi-Fi síti.

Reproduktor Logitech UE disponuje duálními tweetery a woofery, díky nimž nabízí kvalitní zvukový zážitek. Díky univerzálnímu designu se zase bude hodit prakticky do jakéhokoliv interiéru. Snadné nastavení zase umožňuje, aby reproduktor mohli využívat úplně všichni.

Přehrávání nastavíte tak, že vaše zařízení umístíte do dokovacího konektoru (který je paralelně schopen zařízení nabíjet) a stáhnete si aplikaci Logitech UE Air. Poté zadáte heslo vaší Wi-Fi sítě a můžete se zaposlouchat do vaší oblíbené muziky.

cyber23

Reproduktorový systém Logitech UE Air Speaker je kompatibilní s iPhonem 4s, 4 a 3GS, s iPodem Touch druhé, třetí a čtvrté generace, s iPadem, iPadem 2 a novým iPadem s operačním systémem iOS 4.2 a novějším, a dále také s počítačem Mac a PC s nainstalovaným iTunes 10.1 a novějším.

Systém bude v prodeji od dubna 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 349 euro (8 699,- Kč). Čeští zákazníci budou moci systém zakoupit pouze na oficiálním eshopu Logitech.

Byl pro vás článek přínosný?