Hlavní navigace

Reproduktory Logitech Z337 Bold Sound s Bluetooth

29. 9. 2016

Sdílet

 Autor: Logitech
Reproduktorový systém kombinuje kvalitní zvuk a pohodlí bezdrátového připojení

Logitech představil reproduktorový systém Z337 Bold Sound s rozhraním Bluetooth jako svůj první model pro domácnost, který umožňuje snadno a bezdrátově streamovat zvuk z jakéhokoli zařízení s rozhraním Bluetooth – počítače, tabletu nebo smartphonu.

Logitech

Výkon reproduktorového systému je 80 wattů a kromě bezdrátového spojení lze k připojení zdroje zvuku využít buď konektor jack 3,5 mm, nebo RCA (cinch), takže snadno připojíte monitor, počítač, televizi nebo herní konzoli, a přitom budete mít stále k dispozici bezdrátové připojení pro jiná zařízení.

Reproduktorový systém je vybaven ovladačem na kabelu, který si můžete umístit na vhodné místo, kde jím budete moci pohodlně ovládat důležité funkce, jako jsou napájení, hlasitost a párování zařízení připojovaných přes Bluetooth, a rovněž má konektor pro připojení sluchátek pro chvíle, kdy budete chtít hudbu poslouchat v soukromí. Pomocí samostatného ovládacího prvku můžete navíc řídit hlasitost basů.

Cloud22

Cena a dostupnost

Reproduktorový systém Logitech Z337 Bold Sound s rozhraním Bluetooth bude k dostání v průběhu října za doporučenou maloobchodní cenu 2 199 korun.