Hlavní navigace

RIO připadává tři kanály včetně Nickelodeonu

5. 5. 2011

Sdílet

 Autor:
Diváci tak budou mít k nově dispozici populární dětský a dva naučené kanály.

Společnost RIO Media oznámila, že od 1. května byl v nabídce digitální IPTV televize do programových balíčků TV Base a TV 75 zařazen v Evropě a USA populární dětský kanál Nickelodeon. V nabídce klasické kabelové sítě byl zařazen cestovatelský kanál Travel Channel a dokumentární Viasat Nature.

Nickelodeon je nejrozšířenější kanál pro děti na světě. Vysílá globální hity v animaci, jako jsou SpongeBob SquarePants a Tučňáci z Madagaskaru nebo pořady postavené na životopisné lince předškolních dětí, Dora průzkumnice a pro starší děti iCarly, Big Time Rush nebo populární Victorious. Vysílá 24 hodin denně v českém jazyce. Mladí diváci mají k dispozici rovněž internetovou stránku www.nickelodeon.cz, která kromě programu a upoutávek obsahuje řadu počítačových her.

Travel Channel je přední mezinárodní stanice zaměřující se na cestování. Vysílá 24 hodin denně v 18 jazycích napříč Evropou, Středním východem, Afrikou a asijskou částí Tichomoří. Travel Channel přináší rady při výběru a plánování opravdové dovolené a zároveň umožňuje zprostředkovaně si užívat exotických míst ve společnosti poutavých reportérů z celého světa.

Viasat Nature je prémiový program bez reklam s širokou nabídkou zábavných, vizuálně zajímavých dokumentů o zvířatech, přírodě, životě v divočině a ošetřovatelích, které získaly řadu cen. Obsah dokumentů je tvořen produkčními společnostmi jako BBC, Channel 4 a Partheon. Dokumenty, vysílané 24 hodin denně, mohou sledovat celé rodiny, odehrávají se po celém světě.

Spongebob