Hlavní navigace

Robotický vysavač Electrolux PUREi9

20. 9. 2017

Sdílet

 Autor: Electrolux
Vysavač PUREi9 umožňuje nastavit si rozvrh vysávání pomocí mobilní aplikace a uklízet odkudkoliv

Nový PUREi9 značky Electrolux je vybaven systémem 3D Vision, který snímá místnost, aby se robot vyhnul překážkám, a poskytuje jak důkladné vysávání od rohu do rohu, tak vynikající autonomii. Navíc si můžete pomocí mobilní aplikace nastavit rozvrh vysávání, a máte tak možnost vysávat, i když nejste doma.

Electrolux

Kromě konektivity nabízí robotický vysavač PURE řadu nových a vylepšených funkcí. Díky systému inteligentního nabíjení a schopnosti pokračovat v práci po přerušení nemusí PURE například zápolit s tím, aby si po dobití našel cestu zpět na místo, kde vysávání předtím ukončil. Přesněji řečeno, po automatickém návratu ze základny, kde se nabíjel, bude robot pokračovat tam, kde vysávání přerušil, a tudíž je schopen se postarat o celý proces vysávání bez dozoru.

Funkce ClimbForceDrive a vyspělý detekční systém navíc pomáhají zabránit tomu, aby se zasekl na kobercích a pod nábytkem, nebo dokonce spadl ze schodů, jelikož navigace s 3D mapováním vysavač přesně a efektivně vede na cestě vysávání.

Pokud jde o úklid, může moderní domov někdy představovat výzvu, a to kvůli vybavení nejrůznějším nábytkem s četnými hranami a rohy. Toto měla společnost Electrolux při tvorbě vysavače PURE na paměti – jedinečný trojúhelníkový tvar Trinity shape a PowerBrush důkladně vysají prostor podél stěn, kolem překážek i v rozích. Se zřetelem na potřeby moderního domova nabízí PURE také jedinečný vzhled a provedení díky paletě módních barev a výběru materiálů.

Dostupnost a cena

Robotický vysavač PUREi9 značky Electrolux bude dostupný od října 2017 za doporučenou prodejní cenu 24 999 Kč.