Hlavní navigace

Rychle a precizně na jakémkoli povrchu

29. 6. 2018

Sdílet

 Autor: Natec Jaguar
Nová bezdrátová myš Natec Jaguar přináší optický snímač Blue Sense pro jakýkoli povrch a automatické přizpůsobení rozlišení podle rychlosti pohybu myši

Bezdrátová myš Natec Jaguar nabízí precizní optický snímač Blue Track s automatickým přizpůsobením rozlišení do rychlosti pohybu myši, ale také přepínání rychlosti rolovacího kolečka a další praktické funkce.

Natec Jaguar

Optický senzor Blue Sense

Srdcem myši je precizní optický snímač s automatickým přizpůsobením rozlišení od 800 do 2 400 DPI, které se nastavuje automaticky v závislosti na rychlosti pohybu myši. Snímač podporuje technologii Blue Track, která umožnuje provoz prakticky na každém povrchu, včetně skla, což se v prostředí mnoha konferenčních sálů nebo kanceláří může stát nedocenitelnou vlastností.

Rychlé kolečko

Další, nenahraditelnou vlastností myši Natec Jaguar, je ultra rychlé rolovací kolečko, které umožnuje rychlé přesouvání dokumentů a rolování internetových stránek. Díky speciálnímu tlačítku v horní části myši lze režim rolovacího kolečka jednoduše změnit z rychlého na standardní.

Nano-přijímač s velkým dosahem

Myš Natec Jaguar je vybavena moderním nano-přijímačem USB 2.0 s 2,4 GHz RF technologií, což zaručuje bezproblémový dosah až 10 m a nízkou spotřebu energie pro dlouhodobé používání bez výměny baterií. Jaguar obsahuje pokročilý systém úspory energie, který v případě delší nečinnosti přepne myš do režimu hibernace. Obnovení provozu lze provést stisknutím libovolného tlačítka.

Dostupnost a cena

Bezdrátová myš Natec Jaguar je dostupná za doporučenou koncovou cenu 652 Kč včetně DPH.