Hlavní navigace

Rychle více místa pro notebooky

 Autor:
Verbatim Store ‘n’ Go USB disk pro notebooky nabízí možnost snadno rozšířit disk až o 32 GB a to v miniaturním formátu, který nepřekáží.
Alexandr Radecký 3. 11. 2010

Sdílet

Netbooky jsou trendem poslední doby. Jejich přirozenou vlastností jsou malé rozměry a nízká hmotnost, což je také jedním z důvodů, proč mnoho z nich obsahuje pouze omezené SSD úložiště. Nový USB disk od Verbatimu pomáhá netbookům řešit tuto slabou stránku poskytnutím dodatečných 32 GB úložné kapacity prostřednictvím zařízení, které je menší než pětikoruna, takže jej můžete snadno zasunout do svého netbooku a ponechat v něm prakticky neomezenou dobu.

Nový Netbook USB disk od Verbatimu umožňuje uživatelům zvýšit úložnou kapacitu svého netbooku či notebooku bez nutnosti zasahovat do jeho základních komponent nebo zvětšovat jeho rozměry. Díky malým rozměrům – 17,15 x 14,85 x 7,7 mm – přečnívá tento malý disk po zasunutí do USB portu o pouhých 5 mm, takže může být v počítači ponechán jako dlouhodobé rozšíření kapacity. Není třeba zdůrazňovat, že Verbatim Netbook USB disk nespolupracuje pouze s netbooky, ale i s kterýmkoli jiným počítačem nebo zařízením s USB portem – počínaje autorádii, digitálními rámečky až po stolní PC.

Verbatim Netbook USB disk je k dostání v obchodech s kapacitou 8 GB (doporučená cena 419 Kč), 16 GB (829 Kč) a 32 GB (1669 Kč).

skoleni31_1

Verbatim Store n Go USB

Verbatim Store n Go USB