Hlavní navigace

S aplikací Topfun mohou majitelé LG televizorů nakupovat ve virtuální videotéce

3. 9. 2012

Sdílet

 Autor: LG
Společnost Topfun Media ve spolupráci se společností LG Electronics nasadili na závěr letních prázdnin první verzi aplikace online videopůjčovny Topfun.

Po úspěšném vývoji byly minulý týden všem zákazníkům, již vlastní LG TV model roku 2012 s funkcí Smart TV, zpřístupněny aplikace videopůjčovny Topfun. Topfun nabízí možnost výběru z více jak tisíce titulů v režimu TVOD tedy jako jednorázové nákupy především prémiových filmů. Zároveň je možné zde využívat služeb Topfun Start a Topfun Nonstop, které na bázi předplatného nabízejí neomezené sledování velkých balíků filmů. V aplikaci je také zpřístupněna služba PAYTV, díky níž mohou uživatelé již nyní sledovat 13 televizních kanálů všech žánrových kategorií. Vývojáři Topfun připravují aktualizaci této aplikace, v níž bude mimo jiné zpřístupněné vyhledávání filmů a nový způsob přepínání televizních kanálů.

„Kombinací funkcí Smart TV, bohatého 3D obsahu a uživatelsky přátelských funkcí, jakými jsou nejpřizpůsobivější uživatelské rozhraní Home Dashboard a intuitivní dálkové ovládání Magic Remote, televizory LG jen potvrdily to, že jsou multimediálním centrem,“ říká Martin Malý, tiskový mluvčí LG.

topfun

Všechny LG Smart televizory mají navíc přidanou funkci pasivního 3D. Televizory LG CINEMA 3D Smart tedy nevyžadují aktivní brýle, které potřebují pravidelné dobíjení. „V tomto ohledu jsme zcela změnili názor zákazníků na 3D a navíc nám lékaři z Evropské oční kliniky LEXUM potvrdili nezávadnost naší technologie na lidské oko, což do té doby byl obecný mýtus o negativních dopadech 3D televizí,“ doplnil Martin Malý.

 

Zdroj: TZ LG