Hlavní navigace

SaaS Web Protection: jednoduché zabezpečení poboček i mobilních zaměstnanců

5. 7. 2010

Sdílet

Společnost uvádí službu SaaS Web Protection. Toto nové řešení pro zabezpečení webu je poskytováno formou SaaS (Software-as-a-Service, software jako služba). Kombinuje v sobě technologie a MX Logic.

Nová služba založená na technologii cloud computingu bude chránit firmy před malwarem a dalšími hrozbami šířícími se z webu. Pro její nasazení nejsou nutné žádné předběžné požadavky.

IT_PR_2023

Služba SaaS Web Protection poskytuje ochranu webu pomocí informací získávaných ze sítě McAfee Global Threat Intelligence. Organizace s mnoha pobočkami nebo s omezenými zdroji na IT mohou podle dodavatele toto řešení rychle nasadit – přesměrují webový provoz do datového centra společnosti McAfee, a umožní tak řešení McAfee SaaS Web Protection úplné řízení ochrany. Není nutná instalace jakéhokoliv hardwaru nebo softwaru.

Řešení McAfee SaaS Web Protection nyní nabízí podle dodavatele komplexnější reportování i zjednodušené řízení a vynucování politik. Hrozby jsou zablokovány v cloudu ještě předtím, než se dostanou do zákazníkovy sítě. Nasazení řešení pro vysoký počet uživatelů by nemělo vést ke snížení výkonu. Řešení údajně poskytuje stejnou úroveň zabezpečení webu vzdáleným pobočkám a mobilním uživatelům. Bezpečnostní politiky firmy lze díky tomu centrálně spravovat a vynutit pro všechny uživatele včetně těch, kteří pracují za firemním firewallem.

Byl pro vás článek přínosný?