Hlavní navigace

SafeSync. Neomezené on-line zálohování mezi PC od Trend Micro

29. 9. 2010

Sdílet

Trend Micro uvádí na trh SafeSync, produkt pro zálohování dat online, jejich synchronizaci a sdílení s ostatními uživateli.
29. 9. 2010

Společnost Trend Micro oznámila svůj první samostatný produkt, který vzešel z akvizice firmy Humyo, poskytovatele synchronizace dat a online úložišť.

Trend Micro SafeSync je podle dodavatele snadno ovladatelné řešení, které nabízí zabezpečený osobní cloud pro jednotlivé uživatele. Zahrnuje automatické zálohování a datovou synchronizaci souborů se zabezpečeným centrálním online úložištěm pro různé počítače a zařízení připojená k Internetu. S pomocí webového prohlížeče mohou spotřebitelé manipulovat se svými soubory, přistupovat k nim a sdílet je kdykoli a kdekoli. Případně si mohou stáhnout softwarového klienta, který synchronizuje soubory na všech jejich počítačích a umožní přístup k produktu Trend Micro SafeSync prostřednictvím virtuálního pevného disku na jejich PC – i když jsou právě offline.

skoleni31_1

IDC odhaduje, že v letech 2009 až 2011 dosáhne trh s internetovými úložišti pro zálohování meziročního růstu více než 33 %.

Společnost Trend Micro začala nabízet služby Humyo s 10 GB zabezpečené zálohy online a funkcemi synchronizace a zálohování 8. září, kdy představila produkt Titanium Maximum Security. 10 GB zálohy v Titaniu se liší od SafeSync produktu, SafeSync je „neomezená“ záloha. Není omezen na počet PC, ale je definován počtem uživatelů.