Hlavní navigace

Samsung brzy uvede inovovaný smartphone Galaxy Ace Style

14. 4. 2014

Sdílet

 Autor: samsung
Společnost Samsung představuje vylepšený model smartphonu Galaxy Ace, tentokrát s označením Galaxy Ace Style. Nabízí vylepšený fotoaparát a pokročilé funkce.

Společnost Samsung představuje vylepšený model smartphonu Galaxy Ace, tentokrát s označením Galaxy Ace Style. Nabízí vylepšený fotoaparát a pokročilé funkce.

Smartphone nabídne zjednodušené uživatelské prostředí s operačním systémem Android 4.4 KitKat. Ve své výbavě má 1,2GHz dvoujádrový procesor, čtyřpalcový dotykový displej, 4GB vnitřní paměť a dotykové uživatelské rozhraní Samsung TouchWiz Essence.

Novinka disponuje 5Mpix fotoaparátem, který s automatickým ostřením a VGA pro pořizování snímků určených k okamžitému sdílení. Funkce One Camera Preview umožňuje snadný přístup jak pro nahrávání videa, tak fotografování ve Full HD kvalitě. Galaxy Ace Style má také nainstalovanou funkci ChatON, takže uživatelé mohou rychle a snadno sdílet obrázky a povídat si s přáteli.

Nový Samsung Galaxy Ace Style bude celosvětově dostupný v krémově bílém a tmavě šedém provedení. Prodej v České republice bude zahájen v průběhu května. Cena zatím nebyla zveřejněna.