Hlavní navigace

Samsung doplnil řadu Galaxy o modely A5 a A3

1. 11. 2014

Sdílet

 Autor: Samsung
Samsung představuje nejnovější zařízení Galaxy A5 a Galaxy A3, která vynikají moderním designem a funkcemi pro komunikaci na sociálních sítích.

Samsung představuje nejnovější zařízení Galaxy A5 a Galaxy A3, která vynikají moderním designem a  funkcemi pro komunikaci na sociálních sítích. 

Samsung vybavil své novinky předním fotoaparátem s rozlišením 5 Mpix. Inovativní fotografické funkce, jako například Wide Selfie, Palm Selfie, Animated GIF, Beauty Face a Rear-cam Selfie, umožňují uživatelům zachytit atraktivní selfie ve vysokém rozlišení pomocí automatického detekování a zaostření obličeje. Zachycené snímky nebo videa lze rychle a snadno sdílet na svých oblíbených sociálních sítích díky rychlé síti LTE kategorie 4.

Galaxy A5 a A3 jsou spolu s Galaxy Alpha dosud nejtenčími smartphony v portfoliu společnosti Samsung Electronics. Jejich celokovové tělo je tenké pouhých 6,7 mm, resp. 6,9 mm. Novinky bude možné pořídit v různých barevných variantách – bílé, černé, stříbrné, růžové, světle modré a zlaté.

Oba přístroje mají Super AMOLED displej s technologií Adaptive Display pro jasnější obraz s hlubokým kontrastem a lepší viditelností. Pohání je čtyřjádrový 1,2GHz procesor, kromě toho nabízejí Galaxy A5 a A3 oblíbené funkce navržené exkluzivně pro zařízení Galaxy, jako jsou například Režim pro maximální úsporu energie, Private Mode (pouze Galaxy A5) a Multiscreen. Jsou také vybavené funkcí, která přizpůsobuje a zlepšuje zvuk vzhledem k okolnímu prostředí.

Samsung Galaxy A5 a A3 budou dostupné na českém trhu v průběhu ledna 2015. Cena zatím nebyla stanovena.