Hlavní navigace

Samsung Galaxy A7 nyní k dostání

7. 4. 2015

Sdílet

 Autor: Samsung
Společnost Samsung uvádí na český trh Galaxy A7 ze série tenkých kovových smartphonů. Galaxy A7 je s tloušťkou 6,3 mm nejtenčí smartphone vybavený osmijádrovým procesorem.

Společnost Samsung uvádí na český trh Galaxy A7 ze série tenkých kovových smartphonů. Galaxy A7 je s tloušťkou 6,3 mm nejtenčí smartphone vybavený osmijádrovým procesorem.

Nový model je vybaven čipsetem kombinujícím dva samostatné čtyřjádrové procesory, operační paměť o velikosti 2 GB RAM poskytuje dostatečný výkon. Dlouhou výdrž zajišťuje baterie o kapacitě 2 600 mAh. Pro maximální úsporu energie je k dispozici také režim Ultra Power Saving Mode.

Galaxy A7 rovněž podporuje funkce a služby jako je 5megapixelový přední fotoaparát s funkcemi pro širokoúhlé a skupinové selfie. Auto Selfie mód umožňuje spustit závěrku fotoaparátu pouze hlasovým příkazem nebo mávnutím ruky.

Cloud22

Veškerý obsah lze uchovat na 16GB interním úložišti (s možností rozšíření až na 64 GB) anebo prostřednictvím rychlého LTE připojení kategorie 4 (150/50 Mbps) sdílet na jakoukoli sociální síť. Citlivé soubory a informace lze také zabezpečit pomocí režimu Private Mode, který poskytuje speciální stupeň ochrany.

Samsung Galaxy A7 bude dostupný u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 13 599 Kč v černé a bílé barvě.