Hlavní navigace

Samsung Galaxy Ace 3 s podporou 3G nebo LTE

11. 6. 2013

Sdílet

 Autor: Samsung
Společnost Samsung dnes představila nový přírůstek z řady Galaxy – chytrý telefon Samsung Galaxy Ace 3 s operačním systémem Android 4.2 a dvoujádrovým procesorem.

Společnost Samsung dnes představila nový přírůstek z řady Galaxy – chytrý telefon Samsung Galaxy Ace 3 s operačním systémem Android 4.2 a dvoujádrovým procesorem.

Samsung Galaxy Ace 3 pokračuje v tradici řady Ace. Kromě operačního systému Android nabízí také dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz, WVGA displej s úhlopříčkou 4 palce a rozlišením 800 x 480 pixelů.

Pětimegapixelový fotoaparát je vybaven mnoha funkcemi, včetně funkcí Zvuk a foto, Nejlepší snímek a  Buddy Photo Share, které umožňují snadno sdílet obsah s přáteli.

 

IT_PR_2023

Vybrané funkce Samsung Galaxy Ace 3 LTE:

  • galaxy ace 3S Překladač: poskytuje okamžité překlady cizích jazyků. 
  • S Cestování: rady a informace, které využijete na cestách.
  • Chytrý pohotovostní stav: rozpozná, kdy se uživatel na telefon dívá a prodlužuje životnost baterie tím, že na základě pokročilého rozpoznávání obličeje se displej zhasne, pokud jej uživatel v dané chvíli nesleduje.
  • S Voice: umožňuje ovládat chytrý telefon pomocí hlasových příkazů.
  • Easy Mode: přepíná zařízení do režimu s jednoduchou a intuitivní úvodní obrazovkou pro efektivní přístup k nejoblíbenějším funkcím.

V závislosti na příslušném trhu bude model Samsung Galaxy Ace 3 dostupný ve dvou verzích – 3G nebo LTE. Na českém trhu by se měl Galaxy Ace 3 (LTE) prodávat v červenci. Cena nebyla dosud stanovena.

Byl pro vás článek přínosný?