Hlavní navigace

Samsung Galaxy K Zoom: Napůl fotoaparát, napůl smartphone

29. 4. 2014

Sdílet

 Autor: Samsung
Společnost Samsung uvádí nový smartphone zaměřený na fotografování s názvem Samsung Galaxy K Zoom. Jedná se o chytrý telefon, který spojuje moderní digitální technologie fotoaparátu s vlastnostmi přední řady produktů Samsung Galaxy.

Společnost Samsung uvádí nový smartphone zaměřený na fotografování s názvem Samsung Galaxy K Zoom. Jedná se o chytrý telefon, který spojuje moderní digitální technologie fotoaparátu s vlastnostmi přední řady produktů Samsung Galaxy.

Novinka vyniká možností snadného zachycení snímků, reálnou optikou
a prvotřídním designem. Nabízí tak uživatelům mobilní řešení pro vytváření profesionálního vizuálního obsahu pomocí hravého a snadno ovladatelného zařízení.

Samsung Galaxy K Zoom Samsung Galaxy K Zoom je vybavený novou technologií zasouvání objektivu, která poskytuje 10x optický Zoom v tenkém a elegantním těle zařízení. Mezi další vlastnosti patří 20,7Mpix snímač CMOS BSI, poskytuje také optický stabilizátor obrazu (OIS) pro snížení rizika rozmazání snímků pohybem. Přístroj je navíc vybavený xenonovým bleskem, který poskytuje jasnější světlo než LED diody, takže zlepšuje kvalitu snímků s přirozeným leskem.

Novinka také zahrnuje funkce Auto Focus/Auto Exposure Separation pro přesné vyvážení světla a jasnosti. Dále má ve výbavě režim Pro Suggest, který nabízí 5 optimalizovaných nastavení filtru, režim Selfie Alarm pro focení sebe sama s použitím časovače nebo možnost sledování objektu, díky které fotoaparát ostře zaměří pohybující se objekt. Každá funkce má jednoduché uživatelské rozhraní, takže uživatelé snadno pořídí fotografie a videa v jedinečné kvalitě a za každé situace.

Kompaktní a snadno přenosný Samsung Galaxy K Zoom se vyznačuje ergonomickou rukojetí, která se příjemně drží v ruce. Nabízí všechny funkce, které spotřebitelé vyžadují od vlajkové lodi smartphonů řady Galaxy, jako je úsporný režim Ultra Power Saving Mode pro snížení spotřeby energie, S Health Lite pro osobní fitness a aplikace Studio umožňující snadno editovat obrázky a videa.

Galaxy K Zoom se objeví v prodeji v České republice na začátku června letošního roku. Cena zatím nebyla stanovena.