Hlavní navigace

Samsung Galaxy S IV a jeho specifikace: Je to venku!

3. 3. 2013

Sdílet

 Autor: Samsung/IDG News Service
Přestože do oficiální premiéry nové vlajkové lodi společnosti Samsung – smartphonu Galaxy S IV zbývají ještě téměř dva týdny, unikly na internet jeho specifikace spolu s obrázky benchmarku. Podívejte se sami, co nový model Galaxy nabídne.
Adam Kencki 3. 3. 2013

Přestože do oficiální premiéry nové vlajkové lodi společnosti Samsung – smartphonu Galaxy S IV zvývají ještě téměř dva týdny, unikly na internet jeho specifikace spolu s obrázky benchmarku. Podívejte se sami, co nový model Galaxy nabídne.

skoleni31_1

Srdcem smartphonu bude nejnovější procesor Exynos 5 s grafickým čipem PowerVR SGX 544MP, pomáhat budou hned 2 GB operační paměti RAM. Tradičně kvalitní displej u Samsungu ještě o něco narostl na 4,99 palce a jeho rozlišení by mu mohly závidět i notebooky a tablety, displnuje totiž rozlišením 1920 x 1080 pixelů.

Operační systém Android 4.2 je samozřejmostí, jsme zvědavi, kdy bude pro Galaxy S IV dostupný update na Key Lime Pie, samozřejmě od doby, co jej Google představí na konferenci Google I/O. Přední kamera má senzor s rozlišením 2 megapixely, zadní fotoaparát má senzor s třinácti miliony pixelů, jak je teď v módě. Kromě Wi-Fi a Bluetooth 4.0 nechybí ani NFC, ale sami jsme zvědavi co navíc si pro nás Samsung připravil. Fotografie z benchmarku telefonu si můžete prohlédnout na serveru Androidiani.