Hlavní navigace

Samsung Galaxy S4 se bude prodávat v 6 verzích

5. 3. 2013

Sdílet

 Autor: Samsung/IDG News Service
Vlajková loď mezi smartphony společnosti Samsung bude ve stylu iPhonu k dispozici v černé a bílé s kapacitami 16, 32 a 64 GB.

Společnost Samsung oznámila, že svůj nový smartphone Galaxy S4 představí už 14. března v New Yorku. Další novinkou je, že tento telefon bude v prodeji v šesti různých modelových verzích.

Web SamMobile přišel se zprávou, že se Samsung Galaxy S4 představí ve dvou barevných mutacích (černé a bílé), a ve třech různých kapacitách úložiště – 16 GB, 32 GB a 64 GB.

Přestože budou dostupné i poměrně velké ukládací kapacity, bude Galaxy S4 údajně vybaven i slotem na microSD kartu pro jejich rozšíření.

Samsung Galaxy S4

Web také naznačuje, že Samsung chce do světa vypustit jeden model Galaxy S4, který podporuje 4G LTE i mobilní sítě 3G, což dává smysl.

Dostupné novinky se týkají i možného nahrazení osmijádrového procesoru Exynos 5 Octa, o kterém se dosud spekulovalo, čipem Snapdragon 600 od společnosti Qualcomm. Je to proto, že Qualcomm na rozdíl od Samsungu Exynos podporuje LTE.

Exynos by sice mohl být jednoduše propojen se zvláštním 4G LTE čipem, SamMobile však tvrdí, že „náš [informovaný] člověk nám řekl, že Samsung je téměř přesvědčen o tom, že použije Snapdragon namísto Exynosu.“

Mezi další možné specifikace Galaxy S4 patří 2 GB RAM, 4,99palcový Full HD displej, 13megapixelový fotoaparát, 2megapixelová kamera směřující dopředu, bezdrátové nabíjení či Android 4.2 Jelly Bean.

skoleni

Samsung Galaxy S4 bude nasazen proti iPhonu 5, Sony Xperii Z, HTC One a vlně „phabletů“ představených na letošním MWC.

Zdroj. IDG News Service