Hlavní navigace

Samsung Galaxy S4 se začne prodávat v České republice 27. dubna

17. 4. 2013

Sdílet

 Autor: Samsung
Společnost Samsung dnes oficiálně oznámila tolik očekávané datum zahájení prodeje své vlajkové lodi mezi smartphony – modelu Samsung Galaxy S4.

Společnost Samsung dnes oficiálně oznámila tolik očekávané datum zahájení prodeje své vlajkové lodi mezi smartphony – modelu Samsung Galaxy S4.

Samsung Galaxy S4 Jako první telefon na světě je vybaven Full HD Super AMOLED displejem o úhlopříčce 5 palců nabízí rozlišení 441 bodů na palec. Samsung Galaxy S4 má ve své výbavě 13megapixelový fotoaparát na zadní straně, který umožňuje pořizovat snímky hned několika různými a zajímavými způsoby. 

„Bezdotykové ovládání“ umožňuje uživatelům například změnit skladbu, kterou právě poslouchají, pouhým mávnutím ruky. Vedle toho „Bezdotykový náhled“ nabídne náhled fotografií a e-mailů, když podržíte prst nad obrazovkou. Pokud chcete ovládat displej pouhým pohledem, poslouží k tomu funkce „Inteligentní pauza“. Při sledování videozáznamu se snímek zastaví, když se podíváte jinam, a opět se spustí, jakmile se pohledem vrátíte zpět.

„Samsung Hub“ představuje jednotnou vstupní bránu k pěti různým službám pro poskytování obsahu, aby jejich použití bylo snadné a pohodlné. V rámci těchto služeb můžete prostřednictvím jednoho Samsung účtu procházet pestrou obsahovou nabídku a multimediální obsahy také snadno nakupovat a spravovat. Samsung Hub obsahuje vestavěný nástroj pro vyhledávání – pokud vyhledáváte podle klíčového slova, zobrazí se vám obsah ze všech pěti služeb zároveň.

Do obchodu „Samsung Apps“ byla přidána nová služba, která umožňuje vyhledávání v obchodech Samsung Apps a Google Play. Po přihlášení do Samsung Apps mohou uživatelé snadno nakupovat aplikace stejným způsobem, jako vyhledávají a stahují aplikace z obchodu Google Play.

IT_PR_2023

Prodej telefonu Samsung Galaxy S4 bude po celém světě zahájen 27. dubna 2013 v 10 hodin místního času. V České republice bude k dostání od 27. dubna.

 

Byl pro vás článek přínosný?