Hlavní navigace

Samsung Galaxy S4 v prodeji už příští sobotu

18. 4. 2013

Sdílet

 Autor: Samsung/IDG News Service
Samsung předevčírem oznámil, kdy začne prodávat svou vlajkovou loď mezi smartphony, model Galaxy S4.

Zpráva hovoří jasně: prodej bude zahájen v sobotu dne 27. dubna 2013 vždy v 10 hodin dopoledne místního času a Česká republika není výjimkou.

Podle Jin Hwan Kima, prezidenta společnosti Samsung Electronics v ČR a SR, bude prodej telefonu ve výše zmíněný čas zahájen ve vybraných obchodech. „V nejbližších dnech oznámíme jejich seznam, stejně jako speciální nabídku pro první majitele Samsungu Galaxy S4,“ řekl Jin Hwan Kim.

Samsung Galaxy S4 bývá označován jako nejlepší chytrý telefon na světě. Jedná se vůbec první telefon, který disponuje Full HD Super AMOLED displejem. Pětipalcový displej má bohatou hustotu pixelů 441 ppi. K dalším vlastnostem se řadí 13megapixelový fotoaparát s funkcemi „Oboustranný snímek“, „Akční snímek“, „Zvuk a foto“ či „Animovaná fotografie“.

CS24

Ke speciálním funkcím patří „bezdotykové ovládání“, „bezdotykový náhled“ nebo „inteligentní pauza“; ta pozastaví přehrávaný videozáznam ve chvíli, kdy se podíváte mimo displej, a pokračuje v přehrávání, jakmile se na displej znovu zaměříte.

Zdroj: TZ Samsung

Byl pro vás článek přínosný?