Hlavní navigace

Samsung Galaxy S6: co lze očekávat (1.)

19. 7. 2014

Sdílet

 Autor: Samsung/PCadvisor.co.uk
Na internetu se objevily první spekulace o výbavě a datu vydání nové vlajkové lodi jihokorejského Samsungu.

Současný nejvyšší model mezi smartphony Samsungu, Galaxy S5, se prodává již dost měsíců na to, abychom se mohli začít těšit na Galaxy S6. A na co se je možné těšit (tedy pravděpodobně)?

Většina smartphonů nejvyšší třídy pro rok 2014 již byla vydána, takže teď čekáme hlavně na iPhone 6, Nexus 6 a Galaxy Note 4. Spoustu lidí ale zajímá také to, kdy bude vydán nástupce Samsungu Galaxy S5.

Přestože se Samsung zatím na toto téma oficiálně nevyjádřil (a v nejbližší době to ani neočekávejme), je zřejmé, že model Galaxy S6 nepřijde letos. Respektive je velice nepravděpodobné, že by se potvrdil opak.

Samsung se stejně jako jeho konkurenti dostal v posledních letech do tempa vydávání jedné nové vlajkové lodi ročně. A stejně jako je Galaxy Note 4 napjatě očekáván v září na veletrhu IFA v Berlíně, předpokládáme, že Galaxy S6 přijde někdy okolo Mobile World Congressu v Barceloně.

Korejský gigant představil předchozí telefony Galaxy S časově (i místně) právě okolo španělského (respektive katalánského) veletrhu. Začátek MWC 2015 je stanoven na 2. března příštího roku, takže očekáváme, že Galaxy S6 bude odhalen v blízkosti tohoto data na akci Unpacked.

special_kyberutoky

Pokud bychom se dozvěděli, že to bude jinak, dáme vám vědět.

Pokračování