Hlavní navigace

Samsung Galaxy S6 Edge+ dostane zářivé příslušenství

 Autor: Samsung
Již v pátek by se měly na trhu objevit nové kryty, nabíječky, přenosné baterie a i přídavná qwerty klávesnice pro Samsung Galaxy S6 Edge+.
Adam Kencki 14. 9. 2015

Sdílet

Již v pátek by se měly na trhu objevit nové kryty, nabíječky, přenosné baterie a i přídavná qwerty klávesnice pro Samsung Galaxy S6 Edge+.

Standardní nabídka se pro S6 Edge+ rozroste o zadní kryt Glitter Cover, který se bude dodávat ve čtyřech barvách. Třpytivý styl zad v kombinaci s metalickými rohy, bude k mání za 1299,-. 

barevné varianty Glitter Cover

Krom stylových krytů nabízí Samsung klasiku v podobě flipových pouzder Clear View, S View a zadních krytů Clear a Gloss Cover pro všechny modely.  Novinkou pro Edge+ je ochranný zadní ochranný kryt ve spojení s odjímatelnou qwerty klávesnicí na displey.  keyboard cover

Tato kustomizace bude za necelé dva tisíce a za ty peníze by snad mohla vylepšit ergonomii psaní jednou rukou na tomto bezhranném smartphonu.

Samsung dále zavádí do prodeje inovovanou bezdrátovou nabíječku s funkcí Fast Charge a externí baterii se stejnou funkcí, o kapacitě 5200mAh. Obě cenou sebevědomě převyšují předchozí modely.

Mimo to na svém americkém webu, již v produktech zahrnuje i přenosný reprobox Level Box Pro. Oficiální specifikace se nám nepodařila ze stránek Samsungu zjistit. Pravděpodobně se může jednat o podařený prémiový produkt, bude-li pokračovat ve stopách staršího a vydařeného modelu Level Box Mini.