Hlavní navigace

Samsung Galaxy Tab III s procesorem Cortex A15 Exynos 5

31. 1. 2013

Sdílet

 Autor: Samsung
Nedávno jsme vás informovali o tom, že Společnost Samsung bryz představí novou řadu tabletů Galaxy, tentokrát s pořadovým číslem 3. Serveru TechKiddy se podařilo získat výsledky testů tabletu s označením GT-8200, o kterém si myslíme, že je právě tabletem Samsung Galaxy s III.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Společnost Samsung bryz představí novou řadu tabletů Galaxy, tentokrát s pořadovým číslem 3. Serveru TechKiddy se podařilo získat výsledky testů tabletu s označením GT-8200, o kterém si myslíme, že je právě tabletem Samsung Galaxy Tab III.

MWC2013Ve výsledcích testů je vidět konfigurace tabletu a vypadá to, že trojka Galaxy Tab bude osazena dvoujádrovým procesorem Cortex A15 Exynos 5 s taktem 1,7 Ghz a poběží na operačním systému Android 4.2.1 Jelly Bean. Tablet bude vybaven desetipalcovým displejem s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, což je vynikající. Třetí Galaxy Tab bude podle všeho dostupný ve dvou variantách s Wi-Fi a také s Wi-Fi a LTE připojením. Je možné, že v nabídce bude také výkonnější varianta tabletu. Ta ponese ve jméně označení Plus.

Očekáváme, že nové tablety, mluví se také o modelu Galaxy Note 8.0, ale jistě i smartphony představí společnost Samsung na blížícím se veletrhu Mobile World Congress, který se koná každoročně v hlavním měste Katalánska, Barceloně.

 

special_kyberutoky