Hlavní navigace

Samsung Galaxy Tab3 Kids: Výuka i zábava pro naše nejmenší

 Autor: Samsung
Společnost Samsung uvádí na český trh speciální dětskou verzi tabletu Samsung Galaxy Tab3 Kids spolu s dalším příslušenstvím.
Adam Kencki 21. 10. 2013

Sdílet

Společnost Samsung uvádí na český trh speciální dětskou verzi tabletu Samsung Galaxy Tab3 Kids spolu s dalším příslušenstvím. 

Tablet si získal pozornost svým interaktivním a vzdělávacím obsahem. K tabletu je jako bonus zdarma pouzdro Kids Case a dětský stylus v hodnotě 1 499 Kč s DPH. Obal Kids Case usnadňuje dětem držení tabletu a umožňuje jim používat tablet ve stojánku v různých polohách. Součástí obalu Kids Case bude i ergonomické pero C Pen. To mohou děti používat k zábavnému malování, které nezanechává stopy na jiných předmětech v domácnosti. Součástí balení je také oranžové gumové pouzdro, které slouží jako ochrana tabletu při pádu.

Samsung Galaxy Tab3 KidsSamsung Galaxy Tab3 Kids má celou řadu předinstalovaných dětských aplikací včetně šesti lokálních – Funny Road Trip a pět aplikací pro výuku abecedy a počítání se společným názvem Sunčica. Uživatelé mají také přístup do virtuálního Dětského obchodu, který je zaměřený na obsah využívající technologie při vzdělávání dětí. Tento obsah je tvořen vzdělávacími, herními i zábavnými aplikacemi a elektronickými knihami. Aby rodiče měli nad obsahem kontrolu, je stažení obsahu možné pouze po zadání rodičovského hesla.

Tablet Samsung Galaxy Tab3 Kids je vybaven funkcí časového zámku, který rodičům umožňuje nastavit konkrétní časové rozmezí, v němž mohou děti tablet používat. Jakmile vyhrazený čas vyprší, objeví se obrazovka informující o uzamčení přístroje a tablet lze odemknout pouze pomocí hesla, které zadá rodič nebo jiný dospělý. Tato funkce umožní rodičům dohlédnout na to, aby jejich děti netrávily s chytrými zařízeními nadměrné množství času. Stejně tak mohou rodiče omezit aplikce a hry, které se dětem v jejich prostředí zobrazí.

Samsung Galaxy Tab3 Kids je vybaven dvoujádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz, 3Mpix fotoaparátem na čelní straně a 1,3Mpix fotoaparátem na zadní straně. Nabízí tak výkon i funkční vlastnosti, které jsou charakteristické pro tablety z řady Samsung Galaxy. Přístroj je přitom navržen tak, aby dětem poskytl zábavnou a interaktivní zkušenost.

V České republice se začne prodávat za cenu 5 999 Kč s DPH.