Hlavní navigace

Samsung Galaxy Tab4 k dostání ve dvou velikostech

5. 6. 2014

Sdílet

 Autor: Samsung
Samsung uvádí na český trh novou řadu tabletů Galaxy Tab4 s WXGA displeji, které mají rozlišení 1280 x 800 pixelů a poměr stran 16:10. Oba modely pohání čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz. Jsou dostupné ve velikostech – 10,1 a 7 palců.

Samsung uvádí na český trh novou řadu tabletů Galaxy Tab4 s WXGA displeji, které mají rozlišení 1280 x 800 pixelů a poměr stran 16:10. Oba modely pohání čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz. Jsou dostupné ve velikostech – 10,1 a 7 palců.

Design podtrhuje měkčený a lehce zaoblený zadní kryt v provedení imitace kůže, a tenký rámeček stříbrné barvy. Novinky se prodávají ve dvou barevných variantách, černé a bílé, a jsou kompatibilní s hodinkami Samsung Gear 2, Gear 2 Neo a náramkem Gear Fit.

Nové tablety z řady Galaxy Tab4 mají PLS displej, který nabízí lepší barevné podání a kontrast než běžné TFT panely. Výhodou PLS displeje je také to, že je energeticky méně náročný.

 

Tablet Samsung Galaxy Tab4 ve velikosti 10,1 palců nabízí řadu praktických vlastností. Je vybavený operačním systémem Android 4.4 KitKat. Na přední straně má 1,3Mpix fotoaparát, na zadní straně fotoaparát s rozlišením 3 Mpix. Režim Více uživatelů umožňuje mít svůj vlastní účet, a to i když tablet používají ostatní členové rodiny. Přizpůsobit si své domovské obrazovky a nastavit si oblíbené aplikace a tapety může až osm uživatelů.

Doporučená cena Samsung Galaxy Tab4 10.1 je 7 990 Kč s DPH ve verzi WiFi a 10 790 Kč s DPH ve verzi LTE.

 

special_kyberutoky

Tablet Samsung Galaxy Tab4 ve velikosti 7 palců je vybavený operačním systémem Android 4.4 KitKat. Na přední straně se nachází 1,3Mpix fotoaparát, na zadní straně je hlavní fotoaparát s rozlišením 3 Mpix. Stejně jako ostatní tablety z řady Galaxy Tab4 umožňuje sdílet obsah mezi mobilními zařízeními přes funkci Samsung Link. Stačí se přihlásit k svému účtu Samsung a všechny filmy, obrázky, hudba a dokumenty z ostatních podporovaných zařízení budou k dispozici i na tabletu  Galaxy Tab4 7.0.

Samsung Galaxy Tab4 7.0 je k dostání ve verzi WiFi za doporučenou maloobchodní cenu 4 990 Kč s DPH.