Hlavní navigace

Samsung má nové telefony Galaxy A71 a Galaxy A51

 Autor: Samsung
Mezi vylepšené funkce, mezi něž patří baterie s delší výdrží, chytřejší fotoaparát, a displej Infinity-O. V České republice bude model Galaxy A51 k dispozici v druhé polovině ledna v černé, bílé a modré barvě za doporučenou maloobchodní cenu 9 499 Kč. Model Galaxy A71 se bude prodávat od začátku února v černé, stříbrné a modré za 11 999 Kč.
-rd 6. 1. 2020

Sdílet

Telefony Galaxy A71 a Galaxy A51 disponují čtyřmi fotoaparáty, kromě hlavního fotoaparátu vybaveny ještě fotoaparátem ultraširokoúhlým, makro a se selektivní hloubkou ostrosti.

O snímky se postará hlavní fotoaparát, v němž je u modelu Galaxy A71 64Mpx obrazový snímač a u Galaxy A51 snímač s rozlišením 48 Mpx. Ultraširokoúhlý fotoaparát je vybaven objektivem se zorným úhlem 123°, což odpovídá perifernímu vidění lidského oka. Pokud to záběr vyžaduje, inteligentní funkce doporučí širokoúhlý režim a automaticky na něj přepne. Makroobjektiv zaostřuje předměty, aby zachytil detail, zatímco objektiv se selektivní hloubkou ostrosti dává fotografovaným objektům vyniknout pomocí efektů živého ostření.

Funkce Super Steady Video umožňuje natáčet plynulé a neroztřesené videozáznamy, protože odstraňuje chvění kamery, ať už pořizujete nahrávku pohybujícího se objektu, nebo se sami pohybujete s přístrojem v ruce.

Galaxy A71 i Galaxy A51 nabízejí bezrámečkové displeje Super AMOLED Infinity-O s velikostí obrazovky 6,7 palce nebo 6,5 palce.

Telefony Galaxy A71 a Galaxy A51 se dodávají s bateriemi o kapacitě 4 500 mAh, resp. 4 000 mAh, díky režimům rychlejšího nabíjení o příkonu 25 W a 15 W se baterie dobijí rychleji.