Hlavní navigace

Samsung očekává velký zájem o nový phablet Note

16. 9. 2012

Sdílet

 Autor: Samsung
Vzhledem k prodejnosti smartphonu Samsung Galaxy S III (20 milionů) a phabletu Galaxy Note (10 milionů) není divu, že společnost doufá v ještě větší úspěch nového phabletu Galaxy Note II. Společnost odhaduje prodej svého nového phabletu na dvojnásobek prvního modelu Galaxy Note, tedy na 20 milionů kusů.

Vzhledem k prodejnosti smartphonu Samsung Galaxy S III (20 milionů) a phabletu Galaxy Note (10 milionů) není divu, že společnost doufám v ještě větší úspěch nového phabletu Galaxy Note II. Společnost odhaduje prodej svého nového phabletu na dvojnásobek prvního modelu Galaxy Note, tedy na 20 milionů kusů.

cyber23

Nový Galaxy Note se začne prodávat již v říjnu. Phablet je vybaven výkonným procesorem se čtyřmi jádry a taktem 1,6 Ghz, 2 GB paměti RAM a HD Super Amoled displejem s úhlopříčkou 5,5 palce. Nechybí LTE, Wi-Fi, HSPA+, dvě kamery, NFC, dotykové pero a Android 4.1 Jelly Bean. Tohle jsou specifikace běžného notebooku!

Dá se očekávat, že Samsung na podporu prodeje svého největšího smartphonu připraví speciální akce a možná slevy. Celková cena se bude odvíjet také od operátora a balíčku, se kterým jej bude ten který operátor nabízet. Potom už bude záležet jen na lidech, zda se rozhodnou pro nový phablet Galaxy Note II nebo zda dají přednost tomu původnímu, velmi dobrému smartphonu, navíc za zvýhodněnou cenu.