Hlavní navigace

Samsung odeslal 1milion přístrojů Galaxy Note, na trh se dostanou v roce 2012

 Autor: Samsung
Prvním významným krokem nového zařízení, je pokoření hranice jednoho milionu smartphonů, odeslaných prodejcům a operátorům během několika měsíců.
Adam Kencki 29. 12. 2011

Sdílet

Prvním významným krokem nového zařízení, je pokoření hranice jednoho milionu smartphonů, odeslaných prodejcům a operátorům během několika měsíců. Zásilky určené prodejcům a operátorům jsou zpravidla vyšší než celkový počet smartphonů, které si zakoupí koncový zákazník, Samsung nicméně očekává poměrně vysoké projede svého, poněkud netradičního zařízení.


S obrazovkou o velikosti 5.3 palců se o Galaxy Note hovoří jako o kroku mezi smartphony a tablety. Smyslem zařízení je vyjít vstříc jak uživatelům upřednostňujícím smartphony, tak těm, kteří vyžadují funkce dostupné pouze u tabletů. Uvidíme, jak si Samsung s tímto, poměrně nezvyklým, zařízením povede. Mezi prvními by se Samsungu Galaxy Note měli dočkat obyvatelé Spojených Států, tamní trh svou velikostí a prodeji lecos napoví. Ještě dodáme, že operačním systém bude Android, hádáme, že již ve verzi 4.0.

 

Zdroj: The Verge