Hlavní navigace

Samsung odhalil novou „bezzrcadlovku“ i Galaxy Camera 2 ještě před CES

5. 1. 2014

Sdílet

 Autor: Samsung/Techspot.com
Společnost Samsung odhalila nový hybridní fotoaparát NX30 i fotoaparát s Androidem Galaxy Camera 2, a to ještě před vrcholem sezóny, veletrhem CES v Las Vegas.

Galaxy Camera 2 spoléhá kromě Androidu i na stejný 16megapixelový senzor, objektiv s 21násobným zoomem a 4,8palcový LCD displej jako předchozí model. Samsung vylepšil baterii na kapacitu 2 000 mAh a zároveň se mu podařilo o něco snížit hmotnost.

Samsung Galaxy Camera 2

Uvnitř se nachází nový čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,6 GHz, 2 GB RAM a Android ve verzi 4.3. Tyto změny umožní zachycovat video se 120 snímky za sekundu i nezávislé ovládání automatické expozice a autofocusu.

Bezzrcadlový NX30 získává nový 20,3megapixelový obrazový snímač, který má vylepšenou světelnou citlivost a rychlý hybridní systém autofocusu, který dokáže svůj cíl zaměřit a vysledovat za pouhých 80 ms. Na zádi nalezneme AMOLED dotykový displej, který je jasnější než u dřívějších modelů. Tento displej se nově umí kromě otáčení i naklánět, což zajišťuje vyšší flexibilitu při snímání.

Zdroj: IDG News Service