Hlavní navigace

Samsung oficiálně uvedl model Galaxy Camera

 Autor: Samsung
Telefon bez telefonních funkcí, ale zato s rozšiřenými funkcemi fotografickými, tak by se dal charakterizovat nový počin Samsungu nazvaný Galaxy Camera.
Pavel Kreuziger 30. 11. 2012

Sdílet

Základní specifikace nového jihokorejského fotoaparátu jsou docela bohaté – patří sem čtyřjádrový procesor, 16megapixelový BSI CMOS senzor, 21násobný zoom, 23mm objektiv i operační systém Android 4.1 Jelly Bean. Kromě toho novinka disponuje možností 3G a Wi-Fi připojení. V českém kontextu získají zákazníci ke Galaxy Camera datovou SIM kartu od O2 s mobilním internetem na 3 měsíce zdarma.

Dotykový displej zařízení je typu HD Super Clear Touch a má úhlopříčku 4,7 palce. K funkcím zařízení se řadí například možnost ovládání hlasem a prvky pro ovládání a úpravu fotografií a videa, mezi jinými režim Smart Pro, automatická kalibrace tváře, editační program pro video Movie Wizard nebo Light Trace pro automatické nastavení rychlosti závěrky při focení osvětlených objektů za tmy.

Funkce Share Shot umožňuje rychlé sdílení s dalšími modely Galaxy včetně vlajkové lodě Samsungu Galaxy S 3, Auto Cloud Backup zase automaticky zazálohuje všechen digitální obsah z fotoaparátu na cloud.

Samsung Galaxy Camera je na českém trhu od čtvrtka 29. listopadu za cenu 12 999,- Kč včetně DPH.

Samsung Galaxy Camera

Samsung Galaxy Camera