Hlavní navigace

Samsung představil řadu produktů ATIV pro Windows 8

4. 9. 2012

Sdílet

 Autor: Samsung
Společnost Samsung představila na veletrhu IFA zbrusu novou řadu produktů ATIV, která zahrnuje zařízení na platformách Windows 8 a Windows Phone 8 určených pro chytré PC, tablety a inteligentní telefony.

Společnost Samsung představila na veletrhu IFA zbrusu novou řadu produktů ATIV, která zahrnuje zařízení na platformách Windows 8 a Windows Phone 8 určených pro chytré PC, tablety a inteligentní telefony.

Zařízení řady ATIV nabízejí snadné použití, výkon a stylový vzhled. Zařízení společnosti Samsung používající platformu Windows i nadále využívají služby a obsah poskytované společností Samsung. Služba Samsung Family Story slouží k jednoduchému sdílení obsahu. Služba Samsung ChatON doplňuje oblíbený People Hub společnosti Microsoft a nabízí širokou škálu možností, jak komunikovat na sociálních sítích z různých zařízení.

 

Samsung ATIVSamsung ATIV Smart PC a Samsung ATIV Smart PC Pro

Samsung ATIV Smart PC a Samsung ATIV Smart PC Pro v sobě spojují zajímavý design, výkon notebooku a pohodlnost používání tabletu. Tato zařízení nabízejí výpočetní výkon, funkcionalitu Windows 8 a plnou kompatibilitu se systémem Windows 7. Obě zařízení jsou vybavena odnímatelným systémem pro dokování klávesnice, což uživatelům umožňuje snadno zařízení používat buď jako notebook, nebo jako tablet.

Displej o velikosti 11,6 palců podporuje dotykové ovládání až deseti prsty. Tato zdokonalená citlivost ovládání umožňuje uživatelům roztáhnutím prstů obraz přiblížit, otáčet či posunovat zobrazenou stránku. Kromě běžných metod zadávání jsou ATIV Smart PC a ATIV Smart PC Pro vybaveny také funkcí S Pen, která umožňuje realistické psaní a kreslení. Digitální pero Wacom se používá stejně jako pero nebo tužka a díky své citlivosti dokáže vyhovět i potřebám profesionálních grafiků.

Funkce S Camera plně využívá výkon vestavěné přední i zadní kamery a přehrávač S Player je zárukou bezproblémového zobrazení a přehrávání obrázku a videí v jakémkoli formátu. Veškerý obsah se zobrazuje na LCD displeji SuperBright disponujícím plným HD rozlišením.

Mezi další parametry produktů ATIV Smart PC a ATIV Smart PC Pro patří tloušťka 11,9 mm, výkonný procesor Intel Core i5 (u ATIV Smart PC Pro) a procesor Intel Atom nové generace, kterým je vybaven ATIV Smart PC. Obě zařízení jsou vybavena portem USB 2.0 (Smart PC), dvěma porty USB 3.0 (Smart PC Pro), porty miniHDMI, miniSD a dvěma dalšími porty USB 2.0 umístěnými na klávesnici.Navíc nabízí ATIV Smart PC výdrž baterie až 14 hodin,  ATIV Smart PC Pro pak 8 hodin.

 

Samsung ATIV Tab

cyber23

Nový tablet Samsung ATIV Tab nabízí funkce srovnatelné s plnohodnotným PC s operačním systémem Windows 8 ve spojení s nepřekonatelnou mobilitou typickou pro tablet. Disponuje hmotností pouhých 570 g, displejem o úhlopříčce 10,1 palců a tloušťkou pouhých 8,9 mm. Baterie s kapacitou 8 200 mAh poskytuje dostatek energie, aby vám umožnila pracovat na vašem projektu, revidovat jej nebo sdílet prakticky kdykoli a kdekoli. Samsung ATIV Tab je kromě toho kompatibilní s celou řadou PC zařízení a doplňků včetně tiskáren, klávesnic, projektorů, externích monitorů a dalších periferií, neboť tato zařízení lze bez jakýchkoli problémů připojit prostřednictvím portů USB a HDMI bez nutnosti instalovat doplňkový software.

Samsung ATIVSamsung ATIV S: Chytrý telefon s jedinečnými funkcemi systému Windows Phone 8

Samsung ATIV S je nový chytrý telefon určený pro práci i zábavu, který nabízí funkce systému Windows 8. Samsung ATIV S charakterizuje tenký design ve spojení s vysokým výkonem a celou řadu funkcí. Výkonný dvoujádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz a podporou připojení HSPA+42 jsou zárukou bezproblémového internetu a nabízejí rychlou odezvu při práci či hraní. Uživatelé si mohou vychutnat funkce zbrusu nového systému Windows Phone 8 na displeji AMOLED s úhlopříčkou 4,8” a HD rozlišením.

Byl pro vás článek přínosný?