Hlavní navigace

Samsung představuje chytrý a odolný XCover 4s

12. 6. 2019

Sdílet

 Autor: Samsung
Samsung ukázal nový telefon Galaxy XCover 4s, nejnovější přírůstek do řady odolných telefonů Galaxy XCover. Nový model Galaxy XCover 4s, který bude v České republice k dostání v druhé polovině června za 6 499 Kč, je vybaven novým fotoaparátem a modernizovaným procesorem.

S telefonem Galaxy XCover 4s se na scénu vrací vyhrazené hardwarové tlačítko XCover, které umožňuje plně si přizpůsobit nejčastěji používané aplikace. LED svítilnu nebo fotoaparát tak lze spustit jediným stiskem tlačítka.

Galaxy XCover 4s přináší vylepšení každodenních funkcí prostřednictvím modernizovaného aplikačního procesoru Octa 1,6 GHz a rozšiřitelného úložného prostoru o velikosti 32 GB, což je oproti předchůdci dvojnásobek. Soustava fotoaparátů byla vylepšena výkonným zadním snímačem s rozlišením 16 Mpx, který podporuje funkci Quick Launch, jež vám poklepáním na tlačítko Domů umožní začít okamžitě fotografovat.

XCover 4s získal certifikaci IP68 a prošel zátěžovými testy dle norem armády USA.

Telefon Galaxy XCover 4s je postaven na základech řady Galaxy a dodává se předinstalovaný s nejnovějším operačním systémem Android Pie, který nabízí kompletní soubor funkcí řady Galaxy.

Galaxy XCover 4s bude k dostání od druhé poloviny června za 6 499 Kč.