Hlavní navigace

Samsung představuje chytrý telefon Galaxy A30s s vylepšenými inovacemi

3. 9. 2019

Sdílet

 Autor: Samsung Electronics
Trojice zadních fotoaparátů s inteligentními fotografickými nástroji osloví především ty, kteří chtějí své zážitky zachycovat a sdílet okamžitě. Zaujme i holografický efekt na zadním krytu.

Společnost Samsung Electronics představila nový chytrý telefon Galaxy A30s s moderním vzhledem a vylepšenými inovacemi. Vzhledově se odlišuje hlavně geometrickým vzorem a futuristickým holografickým efektem na zadním krytu.

Zařízení disponuje 6,4palcovým Super AMOLED displejem typu Infinity, dvoujádrovým 1,8GHz a šestijádrovým 1,6GHz procesorem, 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti s možností rozšíření kartou Micro SD až o 512 GB.

Galaxy A30s se dodává se třemi zadními fotoaparáty: vylepšeným 25Mpx hlavním fotoaparátem, 8Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem a novým 5Mpx fotoaparátem s detekcí hloubky obrazu. Telefon nabízí i inteligentní detekci chyb a optimalizaci scény.

Výbavu doplňuje baterie o kapacitě 4 000 mAh, možnost rychlého nabíjení a funkce Game Booster s podporou umělé inteligence. Nechybí ani čtečka otisků prstů zabudovaná přímo do obrazovky telefonu.

Dostupnost a cena

Cloud22

Chytrý telefon Samsung Galaxy A30s bude dostupný v druhé polovině září v černé, bílé a zelené barvě za doporučenou cenu 6 999 Kč.

Zdroj: Samsung Electronics